دعوای کیفری یا جزایی زمانی مطرح می شود که به موجب قانون جرمی واقع شده باشد وشخصی که به مرجع قضائی مراجعه می کند مدعی آن است که از وقوع جرمی متضرر گردیده وخواستار آن است که مرتکب ، به حکم قانون مجازات شود.دعوای کیفری مربوط به عملی است که برای مرتکب آن, دادگاه مجازات تعیین می کند.

در شکایت کیفری رسیدگی بدواً در مرجعی بنام دادسرا  و بعد از انجام تحقیقات در کلانتری و دادسرا, در دادگاه عمومی  صورت می پذیرد.

در شکایت کیفری, اگر متهم (مشتکی عنه)به احضاریه توجه نکند و در وقت تعیین شده خود را به مرجع قضایی معرفی نکند,او را جلب و به اجبار به دادگستری می برند.

وکیل در یوسف اباد  وکیل در تهران   وکیل خوب  وکیل پایه یک وکیل مجرب زن وکیل حقوقی  وکیل  وکیل دادگستری  وکیل پایه یک تهران وکیل مجرب زن در تهران وکیل مجرب زن در کرج وکیل ملکی وکیل ملکی خوب   وکیل ملکی در تهران  وکیل خوب ملکی 

مشاوره حقوقی

 

وکیل دادگستری

 

 

 

 android1سخن وکیل

اینجانب حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری با سال ها سابقه در امر وکالت و داشتن پرونده های موفق آماده پاسخگویی و همکاری و اعلام وکالت در تمام زمینه های حقوقی ،کیفری ،خانوادگی می باشم. امید است با مراجعه و اعتماد به دفتر حقوقی ما بار مشکلات حقوقی خویش را با پیگیری های صحیح کاهش دهید.

وکیل   , وکیل دادگستری   , وکیل پایه یک  , وکیل خوب

وکیل دادگستری  , وکیل خوب , وکیل  , وکیل پایه یک  , وکیل پایه یک دادگستری  ,  وکیل خوب در تهران   ,وکیل پایه یک در تهران

وکیل در یوسف اباد   ,وکیل پایه یک در یوسف اباد  ,وکیل دادگستری در یوسف اباد 

وکیل ملکی   , وکیل ملکی تهران  x

طلاق توافقی فوری ,طلاق توافقی 

جهت مشاوره حقوقی تلفنی ابتدا مبلغ مشاوره را پرداخت کنید وسپس تماس بگیرید

مبلغ مشاوره تلفنی 70000تومان و به مدت 40 دقیقه می باشد

مشاوره حقوقی انلاین

تماس با ما

  آدرس : تهران-یوسف آباد -خیابان هفتم - پلاک27 - طبقه چهارم- واحد15                                                  
  شماره های تماس :  
                                   09123666928