• تماس با وکیل: 09123666928 ساعت پاسخگویی 10:00 تا 20:00
 • [email protected]
درباره ما

درباره حمیرا پارسا وکیل دادگستری

حمیرا پارسا هستم وکیل پایه یک دادگستری،فارغ التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده در کلیه دادگاههای تهران و اقصی نقاط کشور آماده همکاری با کلیه مراجعین می باشم.

 • مشاوره حقوقی

  در دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل پایه یک واقع در تهران یوسف آباد پذیرای شما مراجعین محترم جهت مشاوره حقوقی حضوری و یا ارجاع پرونده حقوقی می باشم. همچنین شهرستانی های عزیز با توجه به بعد مسافت می توانند از مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و با همان کیفیت همسان مشاوره حضوری بهره مند شوند.نحوه دریافت مشاوره حقوقی را در قسمت بعدی مطالعه نمایید.

 • مشاوره حقوقی تلفنی

  جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می توانید بعد از پرداخت هزینه مشاوره تلفنی از طریق درگاه بانکی و یا کارت به کارت ، مدارک حقوقی خود را طریق واتس آپ ارسال کنید و بعد از بررسی مدارک حقوقی آماده ارائه مشاوره حقوقی به شما خواهیم بود، تا شما بطور دقیق و تخصصی از مشاوره حقوقی بهره مند شوید.
  ساعات تماس جهت مشاوره حقوقی از 9 صبح تا 8شب می باشد، لطفا ساعات ذکر شده را رعایت فرمایید.
  02188554580
  09123666928

درباره دفتر وکالت حمیرا پارسا و تصویر دفتر وکالت

 

خلاصه ای از خدمات دفتر وکالت:

دعاوی کیفری

فعالیت دفتر وکالت در دعاوی کیفری در زمینه جرائم جعل، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، تهدید، توهین، سرقت ،خیانت در امانت، جرائم رایانه ای و سایر جرائم کیفری می باشد.

دعاوی حقوقی ملکی

فعالیت دفتر وکالت در دعاوی ملکی راجع به اموال غیر منقول شامل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تخلیه اماکن مسکونی ابطال سند و…

دعاوی وصول مطالبات

فعالیت دفتر وکالت در وصول مطالبات خدمت دیگری است که دفتر وکالت حمیرا پارسا افتخار ارائه آن را به شما عزیزان دارد. امروزه پرونده های وصول مطالبات از جمله پرونده هایی است که بخش اعظم پرونده های دادگستری را تشکیل می دهند.

دعاوی خانواده

فعالیت دفتر وکالت در استخدام وکیل در دعاوی مطروحه در دادگاه خانواده در خصوص طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت و فسخ نکاح و سایر دعاوی خانواده اگر بدنبال وکیل در تهران و یا با عنوان وکیل یوسف اباد در صدد یافتن وکیل در نزدیکی محل سکونت خود می باشید، حمیرا پارسا وکیل یوسف اباد با سابقه چندین سال وکالت در زمینه کلیه دعاوی قضایی اماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قبول پرونده های مراجعین محترم می باشد.

آدرس دفتر وکالت:

تهران-یوسف آباد -خیابان اسدابادی -نبش خیابان فتحی شقاقی – پلاک22 – برج هنر- طبقه چهارم- واحد14

02188554580

09123666928

سوالات متداول:

در دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی در کلیه زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی و امور قراردادها امکان پذیر می باشد.

کلیه خدمات حقوقی از جمله مشاوره حقوقی، ثبت دادخواست و پیگیری پرونده و حضور در جلسات رسیدگی فقط توسط وکیل پایه یک دادگستری باتجربه صورت می پذیرد.

چگونگی رسیدگی و گزارشات پرونده ها در بازه زمانی مناسب به اطلاع کلیه موکلین می رسد و موکلین گرامی بدون دغدغه می توانند در جریان رسیدگی پرونده قرار بگیرند. این حق موکل می باشد.