09123666928

تلفن تماس با وکیل

09123666928

تلفن تماس با وکیل

10:00 تا 20:00

ساعت پاسخگویی

وکیل طلاق در کرج

امتیاز شما به این مطلب
(21 رای‌ها)

در زندگی زناشویی و مشترک، گاهی بر اثر بسیاری از ختلافات میان زوجین، این اختلافات منتهی به طلاق می شود. شرح واژه طلاق و یا جدایی ضروری به نظر می رسد. به پایان بخشیدن زندگی زناشویی توسط زوجین طلاق گفته می شود. این جدایی باید بصورت قانونی و شرعی صورت گیرد.بعد از انجام پروسه طلاق و ثبت آن، زوجین هیچ گونه تعهد و حقوقی نسبت به یکدیگر نخواهند داشت. پرونده طلاق یکی از بیشمارترین پرونده های مطروحه در ساسر کشور از جمله کرج می باشد. اختلافات بسیار بین زوجین در صورت عدم رفع آن به طلاق منجر می شود. بسیاری از زوجین در صورت پدید آمدن مشکلات و اختلافات به مشاوره خانواده مراجعه می کنند و اختلافات خود را با راهنمایی روانشناس خانواده مرتفع می کنند. اما گاهی این اختلافات میان زوجین قابل حل نیست و یا اراده ای در حل آن اختلافات توسط زوجین نیست. در این صورت زوجین تصمیم به طلاق و پایان دادن به زندگی زناشویی خود می کنند. اگر در کرج هستید و بدنبال وکیل طلاق در کرج می باشید همراه ما باشید تا به شرح کامل آن بپردازیم.

وکیل طلاق در کرج

با تصمیم هر یک از زوجین مبنی بر طلاق، این پروسه سخت و پیچیده در کنار عدم سازگاری زوجین، باعث طولانی تر شدن روند پرونده می شود و قطعا زوجین با سختی و مشقت زیاد پرونده را پیش خواهند برد که در این اثنا هزینه های زیادی هم متحمل خواهند شد. بهترین راهکار برای زوجین انتخاب وکیل طلاق می باشد. در صورتی که در کرج بدنبال گرفتن طلاق باشند، می توانند با مراجعه به وکیل طلاق در کرج، مشکل خود را با وکیل در میان گذاشته و انجام پروسه طلاق را به وکیل طلاق در کرج بسپارند. دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و یا حضوری  پیش از هر اقدامی، برای زوجین بسیار مهم و سودمند خواهد بود. وکیل طلاق در کرج با بررسی دلایل و مدارک بهترین راهکار حقوقی را ارائه خواهد داد. در بسیاری از مشاوره های حقوقی زوج و یا زوجه می توانند با پروسه طلاق و هزینه های طلاق آشنا شوند و بهترین تصمیم را بگیرند. وکیل طلاق در کرج با تجربه پرونده های بیشمار در دادگاه خانواده در کاهش زمان و هزینه های پروسه طلاق تاثیرگذار خواهد بود. عدم آشنایی زوج و زوجه به پروسه طلاق، قطعا زمان انجام را طولانی تر و هزینه های آن را افزایش خواهد داد. پس انتخاب یک وکیل طلاق باتجربه تصمیمی هوشمندانه توسط زوجین می باشد.

مزایای انتخاب وکیل طلاق در کرج

وکیل طلاق در کرج

 ثبت دادخواست طلاق و پیگیری آن در دادگاه خانواده  بسیار حساس و پیچیده می باشد. حساسیت و پیچیدگی روند طلاق، زوجین را با چالش های بسیاری مواجه می سازد. انتخاب وکیل طلاق می تواند کمک قابل توجهی به زوجین نماید تا به بهترین شکل ممکن در کمترین زمان و با کمترین هزینه طلاق را انجام دهند. انتخاب وکیل مزایای بیشماری برای زوجین دارد. از جمله مزایای انتخاب وکیل طلاق به موارد ذیل می توان اشاره کرد:

  • تهیه و تنظیم دادخواست طلاق
  • ثبت دادخواست طلاق
  • حضور وکیل در تمام مراحل رسیدگی
  • اجرای صیغه طلاق

ثبت دادخواست طلاق در کرج با دیگر شهرهای ایران تفاوتی ندارد و ثبت دادخواست طلاق در کرج شروع پروسه طلاق می باشد

وکیل خانم برای طلاق کرج

متقاضیان طلاق توافقی در استان البرز و یا کرج می توانند جهت انجان طلاق با در دست داشتن مدارک خود کلیه کارهای مربوط به طلاق توافقی از ابتدای امر تا انتهای آن که حضور در دفترخانه که جهت ثبت طلاق می باشد را به وکیل محول نمایند. وکیل خانم برای طلاق کرج می تواند با ارائه مدارک لازم جهت ثبت دادخواست طلاق به دفتر خدمات قضائی مراجعه نموده و نسبت به ثبت دادخواست اقدامات لازم را به عمل آورد. وکیل خانم برای طلاق کرج پس از ثبت دادخواست و ارجاع پرونده به شعبه و تعیین جلسه رسیدگی، در جلسه حاضر و طبق شرایط موجود اقدام به دفاع از موکل نموده و پس از صدور حکم و پس از جری تشریفات قانونی نسبت به ثبت طلاق در دفترخانه اقدام می نماید.

بیشتر بخوانید: طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی در کرج

وکیل طلاق در کرج

در بسیاری از مواقع در زندگی زناشویی زوجین تصمیم به طلاق توافقی می گیرند. طلاق توافقی با توجه به اینکه بصورت مسالمت آمیز انجام می شود، اما از بسیاری مسائل مهم آن نباید به سادگی گذشت. مشخص شدن حق و حقوق زوجه و یا بخشیدن آن در ازای طلاق باید به دقت بررسی و پیگیری شود. زوجین در صورتی که بخواهند هر دو در جلسات و پروسه طلاق توافقی حضور داشته باشند نیازی به وکیل ندارند. اما در صورتی که تمایلی به حضور در دادگاه نداشته باشند انتخاب وکیل طلاق توافقی در کرج الزامی می باشد. وکیل طلاق توافقی در کرج باید از تخصص و تجربه زیادی برخوردار باشد زیرا تهیه و تنظیم وکالت نامه طلاق توافقی بسیار مهم و حساس می باشد که کوچکترین اشتباهی در تنظیم آن باعث پایمال شدن حق و حقوق طرفین خواهد شد. پس زوجین باید در انتخاب وکیل طلاق توافقی در کرج دقت لازم را داشته باشند. وکیل طلاق توافقی در کرج با اتکا به تجربه و تخصصی که در زمینه طلاق توافقی دارد، قادر خواهد بود، مراحل سخت و پیچیده طلاق توافقی را در انجام آن در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام دهد.  

حضور وکیل در طلاق توافقی از بسیاری تنش های احتمالی میان زوجین پیشگیری کرده و رسیدگی به طلاق توافقی را آسان تر می کند. با داشتن وکیل، زوجین نیازی به حضور در جلسات دادگاه و انجام پروسه طلاق ندارند. وکیل طلاق توافقی در کرج در تمامی امور طلاق از جمله: مهریه، نفقه، حضانت و دهها مورد دیگر نظارت و در راستای احقاق حق موکل خود و انجام آن گام بر میدارد. نظارت بر توافقات میان زوجین و پیگیری و اعمال آن در پرونده طلاق توافقی بر عهده وکیل می باشد. وکیل باتجربه و متعهد توافقات میان زوجین را با دقت و به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد. تمامی مراحل طلاق توافقی از ثبت دادخواست تا ثبت طلاق در دفترخانه توسط وکیل انجام می شود.

هزینه وکیل برای طلاق توافقی در کرج

هزینه های طلاق توافقی شامل مواردی بسیاری می شود که باید زوجین آن را پرداخت کنند. یکی از این هزینه ها، هزینه وکیل برای طلاق توافقی در کرج می باشد. حق الوکاله وکیل طلاق توافقی بصورت توافقی می باشد. زوجین در هنگام عقد قرارداد میزان مبلغ حق الوکاله را با وکیل موردنظر توافق می نمایند. در کنار هزینه وکیل برای طلاق توافقی در کرج، هزینه های دیگری از جمله: هزینه ثبت دادخواست، هزینه مشاوره خانواده در دادگاه، هزینه آزمایش بارداری، هزینه طلاق در محضر و هزینه یا حق الوکاله وکیل می باشد با توجه به اینکه طلاق به صورت توافقی بوده، هزینه دادرسی در صورتی که دادخواست از سوی هر دو نفر ارائه داده شود این هزینه بین آنها تقسیم خواهد شد. میزان حق الوکاله یک وکیل و یا دو وکیل برای زوج و زوجه متفاوت می باشد.

شماره وکیل طلاق کرج

وکیل حقوقی می‌تواند به شما راهنمایی کند و در راه حل مسائل حقوقی شما به عنوان یک مشاور حقوقی حرفه‌ای عمل کند. برای دریافت مشاوره حقوقی با وکیل در کرج و یا ارجاع پرونده حقوقی، با شماره وکیل طلاق کرج تماس حاصل فرمایید. دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری با وقت قبلی آماده ارائه خدمات حقوقی به مراجعین گرامی می باشد. برای دریافت مشاوره حقوقی با وکیل طلاق در کرج تمامی مدارک و مستندات خود را به همراه داشته باشید. 

 09123666928

 

بازدید 468 دفعه

نظرات (4)

هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

همسرم اعتیاد داره ایا می تونم با استناد به اعتیادش طلاق بگیرم

زینب
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

برای طلاق به چه مدارکی نیاز داریم؟

حسنی
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

طلاق از طرف زن چه دلایلی می خواد و چقدر زمان می بره

مینا فرمانی
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را پارسی تایپ کنید.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت