09123666928

تلفن تماس با وکیل

09123666928

تلفن تماس با وکیل

10:00 تا 20:00

ساعت پاسخگویی

 

جدایی زوج و زوجه از یکدیگر از زندگی زناشویی را طلاق می گویند، یکی از انواع دعاوی مطروحه در دادگاه خانواده دعوی طلاق می باشد که از اقسام مختلفی برخوردار است، در بعضی از مواقع طلاق بصورت توافقی مطرح می شود.

در طلاق توافقی زوجین تصمیم به جدایی به صورت توافقی می گیرند. وکیل طلاق توافقی می تواند انتخاب زوجین برای انجام طلاق بصورت توافقی باشد. وکیل طلاق توافقی می تواند با اتکا به تجربه در زمینه دعاوی خانواده و علم حقوقی خود مراحل طلاق توافقی را طی کرده بعد از رسیدگی و دریافت حکم طلاق، آن را به ثبت برساند.

وکیل طلاق توافقی

دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل طلاق توافقی با ارائه مشاوره حقوقی به زوجین و یا انجام پرونده طلاق توافقی فعالیت می نماید.

وکیل طلاق توافقی با اگاهی از توافق بین زوجین و مشخص شدن توافقات مالی از جمله مهریه, نفقه, اجرت المثل و ... اقدام به ثبت دادخواست طلاق توافقی می نماید.

با حضور وکیل برای انجام این پرونده و طی کردن مراحل طلاق توافقی ، روند رسیدگی سریعتر پیش خواهد رفت.

در دفتر وکالت حمیرا پارسا وکیل طلاق توافقی تمام تلاش پیش از ثبت دادخواست بر آن است که با صلح و سازش زوجین، آنها را از جدایی منصرف کنند، که در صورت عدم صلح و سازش اقدام به ثبت دادخواست می نماید.

اگر زوج و یا زوجه وکیل داشته باشند دیگر حضور آنها در دادگاه الزامی نمی باشد و وکیل پرونده تمام مراحل طلاق را بدون حضور زوجین سپری خواهد کرد.

حضور وکیل در پرونده می تواند بسیاری از چالش های روحی و روانی و اضطراب های محاکم قضایی را برای زوجین از بین ببرد.

با توجه به آشنایی وکیل طلاق با مراحل رسیدگی طلاق و شعب مربوطه بسیار سریعتر از انجام روند طلاق توسط زوجین صورت می پذیرد.

حال این سوال برای ما پیش می آید که آیا داشتن وکیل الزامی می باشد؟ در مواردی که زوج به زوجه و یا زوجه به زوج وکالت در طلاق داده باشد، برای انجام طلاق، حضور وکیل الزامی می باشد. در غیراینصورت داشتن وکیل اختیاری می باشد.

و در اخر به این نکته اشاره کنیم که حضور وکیل طلاق توافقی، بسیاری از تنش های بوجود آمده بین زوجین را از بین خواهد برد.

وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی در تهران

 

وکیل طلاق توافقی درتهران اماده ارائه خدمات حقوقی ، مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی و طلاق توافقی می باشد.

زوجین بعد از توافقات اولیه در مورد طلاق توافقی و توافق در مورد امور مالی مانند: مهریه، نفقه، اجرت المثل، و همچنین روشن شدن تکلیف حضانت فرزند مشترک با وقت قبلی به دفتر وکالت مراجعه کرده و با دریافت مشاوره حقوقی و روشن شدن تمامی توافقات بین زوجین و تنظیم صورتجلسه، امورات حقوقی پرونده را به وکیل خود می سپارند.

وکیل طلاق توافقی در تهران با اقدام برای صلح و سازش بین زوجین در صدد حل مشکل و جلوگیری از جدایی تلاش کرده و در صورت عدم موفقی در صلح و سازش و اصرار زوجین به انجام طلاق با در نظرگرفتن توافقات بین زوجین اقدام به ثبت دادخواست خواهد کرد.

اگر برای انجام امور حقوقی طلاق توافقی نیاز به وکیل طلاق توافقی در تهران دارید، دفتر وکالت وکیل حمیرا پارسا واقع در تهران انتخاب مناسبی برای شما عزیزان می باشد.

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و یا مشاوره حقوقی حضوری و ارجاع پرونده به وکیل طلاق توافقی در تهران با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

مدارک لازم برای طلاق توافقی

برای طلاق توافقی چه مدارکی لازم می باشد و برای ثبت دادخواست طلاق چه مدارکی باید ارائه دهیم؟

  • اصل شناسنامه زوجین
  • تصویر کارت ملی زوجین
  • اصل عقدنامه ازدواج
  • صورتجلسه توافقات زوجین که همزمان با مراجعه به وکیل جهت اعطای وکالت طلاق توافقی این صورتجلسه تنظیم می شود.
  • آزمایش عدم بارداری، در صورتیکه زوجه ادعای دوشیزگی نداشته باشد
  • گواهی بکارت و دوشیزگی،با تأیید پزشکی قانونی و صدور گواهی عدم نزدیکی یا بکارت

طلاق توافقی چقدر طول می کشد؟

اگر پرونده طلاق توافقی به یک وکیل مجرب سپرده شود مراحل طلاق توافقی بسیار کوتاه شده، به روشی که وکیل، طلاق توافقی را انجام می دهید، مرحله مشاوره حذف می شود و زمان از حدود سه ماه به حدود بیست روز کاهش می یابد.

نکته بسیار مهم که زوجین باید به آن توجه کنند این است که ثبت دادخواست خود را به 5 روز آخر هر ماه موکول نکنند.

علت بیان چنین نکته ای جلوگیری از طولانی شدن روند صدور رأی در چنین پرونده هایی می باشد.

طلاق توافقی

شرایط مهریه در طلاق توافقی

با توجه به اینکه طلاق توافقی با توافق طرفین صورت می گیرد تعیین میزان مهریه بستگی به توافق زوجین دارد، به همان مقدار مهریه و یا کمتر از آن و یا در مواقعی امکان دارد که زوجه در مقابل بخشش مهریه، زوج را راضی به طلاق توافقی کرده باشد.

با توجه به توضیحات کامل در مورد طلاق توافقی پیشنهاد ما به شما این است که با توجه به پیچیدگی های روند حقوقی قبل از هر اقدامی از بهترین وکیل خانواده، مشاوره حقوقی دریافت کنید تا با آگاهی کامل و اطلاعات جامع تری دادخواست خود را ثبت و پیگیری کنید.

مشاوره طلاق توافقی بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین توسط وکیل پایه یک باتجربه انجام می شود، برای دریافت مشاوره طلاق توافقی با شماره های ذیل تماس بگیرید.

02188554580

09123666928

 

وکیل برای طلاق توافقی در تهران, بهترین وکیل طلاق توافقی, وکیل طلاق توافقی ارزان, وکیل طلاق توافقی غرب تهران, هزینه وکیل طلاق توافقی, وکیل طلاق توافقی شرق تهران,هزینه وکیل برای طلاق توافقی در تهران, بهترین وکیل طلاق توافقی, بهترین وکیل طلاق در تهران, هزینه وکیل طلاق توافقی, بهترین وکیل طلاق در تهران نی نی سایت, وکیل طلاق توافقی ارزان, وکیل برای طلاق از طرف زن, طلاق توافقی تهران

نظرات (1)

هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

ممنون از توضیحات کاملتون و مطالب جامع و کامل مربوط به طلاق توافقی

ندا

  1. بهتر است نام و نظر خود را پارسی تایپ کنید.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

رزرو وقت مشاوره با وکیل

در صورتی که مایل به دریافت مشاوره حقوقی هستید، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی کلیک کنید.